Profix - Producent i Hurtownia Narzędzi

Jesteśmy czołowym producentem artykułów przemysłowych na terenie Europy. Dzięki pozycji lidera posiadamy szeroką ofertę elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i artykułów BHP dla profesjonalistów, specjalistów i majsterkowiczów.

Działamy w oparciu o kapitał polski od 1993 roku. Od tego czasu doskonale poznaliśmy rynek narzędzi do maszyn budowlanych, roliczych, kierunki jego rozwoju i trendy cenowe. Dzięki temu tworzymy i ciągle rozszerzmy kompleksową ofertę produktową, spełniającą jednocześnie oczekiwania jakościowe i cenowe szerokiego grona odbiorców.

profix producent i dostawca narzędzi łomna las

Posiadamy doskonałą znajomość światowego rynku producentów narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Nasza spółka Profix jest ważnym i wiarygodnym partnerem handlowym rynku a produkcję swoich artykułów zlecamy tylko fabrykom, które zapewniają określone parametry techniczne towarów przy zachowaniu ich odpowiedniej jakości i poziomu ceny.

Elementem wyróżniającym spółkę Profix jest strategia działalności skupiona i ukierunkowana na dostarczeniu kompletnego asortymentu produktów do danego segmentu. Spółka kieruje swoją ofertę do różnych grup konsumenckich, a produkty sprzedawane pod poszczególnymi markami są odpowiednio pozycjonowane w zakresie jakości i ceny. Narzędzia z oferty Profix dostępne są w dobrych sklepach metalowych i narzędziowych na terenie Polski oraz pozostałych krajów Unii Europejskiej a także poprzez sklep internetowy www.narzedzianonstop.pl.

Cechą charakterystyczną Spółki na rynku sprzedaży jest oferta produktów pod markami towarowymi, których twórcą i właścicielem jest Profix. Obecnie w asortymencie znajduje się ponad 10 tys. artykułów sprzedawanych pod różnymi markami takimi jak Black&Decker, Demar, DeWalt, Fiskars, Juco, LahtiPro, Mega, Proline, Stanley, Tryton, Virax, Vulcan, Wolfcraft.


PROFIX Sp. z o.o.
03-228 Warszawa, ul. Marywilska 34
Centrum Dystrybucyjno-Handlowe: Łomn- Las, 05-152 Czosnów, ul. Dobra 3
http://www.profix.com.pl, KRS: 0000075433 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie,
Kapitał zakładowy: 50000 PLN, NIP: 1250020263, REGON: 010376542


Dowiedz się więcej o Polskiej Hurtowni Narzędzi Profix

W 2012 roku Spółka Profix otrzymała Medal Europejski konkursu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno Społecznego za rozwój Sklepów Patronackich. Przyznany medal jest wyróżnieniem dla firm w których jakość usług nie odbiega od poziomu europejskiego.Aktualizacja 2017-01